Milenyum SigortaMilenyum SigortaMilenyum Sigorta
0(552) 522 38 65
[email protected]
İpekyolu/VAN
Milenyum SigortaMilenyum SigortaMilenyum Sigorta

Trafik Sigortası

Trafik Sigortası

  Teklifleri karşılaştırın ve doğru şekilde trafik sigortası alın

  Olası bir kaza riskine karşı şimdi trafik sigortası için teklif al

  Trafik Sigortası Poliçesi Neleri Kapsıyor?

  Trafik Sigortası’nın kapsamında; sigortacı, poliçede tanımlanan motorlu aracın işletilmesi sırasında, bir kimsenin ölümüne veya yaralanmasına veya bir şeyin zarara uğramasına sebebiyet vermiş ise Karayolları Trafik Kanunu’na göre, işletene düşen hukuki sorumluluğu, zorunlu sigorta limitlerine kadar temin edilir.

  Çekici Yardım Hizmeti
  Artan Mali Sorumluluk
  Hukuksal Koruma
  Mini Onarım
  Milenyum sigorta olarak
  Hasar Yönetim Hizmeti
  Poliçe iptali durumunda geri iade
  En uygun fiyat garantisi

  İle zorunlu Trafik Sigortanızı MİLENYUM SİGORTA ACENTELİĞİNDEN alabilirsiniz.

   
  Zorunlu Trafik sigortasının fiyatları; Sigorta şirketinin fiyat politikası, aracın yaşı, markası, modeli ve kullanan kişinin yaşına ile kullanım yeterliliğine göre değişmektedir. 16 farklı şirketten size en uygun fiyatı öğrenmek için bizden HEMEN fiyat alabilirsiniz.
  Trafik sigortası yasal zorunluluk gerektiren bir sigorta türüdür. Araçların trafik sigortalarının bulunmaması durumunda trafiğe çıkmaları kanunen yasaktır. Trafik poliçesi olmayan aracınızla trafiğe çıktığınızda, yetkililer bu durumu tespit ettiğinde trafik cezası uygulanarak aracınız bağlanır. Araç sahipleri trafik sigortasının yaptırılmaması durumunda gecikme zammı ile hasarsızlık indirimi uygulamalarından olumsuz etkilenebilmektedir.
  Zorunlu trafik sigortasını incisigorta.com adresinden ve İnci Sigorta şubelerinden en uygun fiyat ile alabilirsiniz. Trafik alanında fiyat veren 13 sigorta şirketimiz ile sizlere geniş bir fiyat yelpazesi sunuyoruz.
  Trafik sigortası fiyatları, her şirkete göre değişmektedir. Bu sebeple aracın yaşı, markası ve modeli ile sürücünün yaşı ve kullanım yeterliliği fiyata etki etmektedir.
  Zorunlu trafik sigortalarında hasarsızlığa bağlı olarak hem indirim hakkınız ,hasarınıza bağlı olarak da sürprim zorunlulukları mevcuttur. Bu yüzden iyi sürücüler için, iyi fiyat uygulaması her şirket tarafından uygulanmaktadır.
  Zorunlu trafik sigortası sizin kusurunuza bağlı olarak sadece karşı tarafın hasarını, belirtilmiş limitlere kadar öder. Karşı taraf kusurlu ise onun sigortası da sizin aracınızın hasarını kusuruna bağlı olarak ödeyecektir. İnci Sigorta müşterisiyseniz hasar departmanımız sizler adına hasar süreçlerini takip edip en kısa sürede çözümlenmesi için gerekli işlemleri yapıyor olacaktır.

  Merkez ofis adresi:

  Serhat Mah. Cumhuriyet Cad. Eski Ordu Evi karşısı Bina No: 2 Kat: 1 Daire: 2 İpekyolu/VAN

  Yardım için ara:

  Bilgi için mail: